Finca Tranquila

  • Безкоштовний Wi-Fi в громадських місцях
  • Відкритий басейн
  • Кондиціонер
  • Допускається розміщення з домашніми тваринами

Finca Tranquila Malaga villa is located around 10 minutes by car from the Church of Our Lady of the Incarnation, giving access to various tourist spots nearby.

4.2 km from the accommodation guests will find San Sebastián Church, while the Church of the True Cross is 4.5 km away. The nearest train station is Malaga Maria Zambrano, approximately 40 minutes' drive from the villa.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Finca Tranquila Малага
Ayma Villa Los Naranjos
Ціна лише для моб. пристроїв

Ayma Villa Los Naranjos

8.3
Дуже Добре 14 відгуків
440 м від помешкання
USD 989 USD 890
за ніч
Villa Paraiso Las Malvinas
Ціна лише для моб. пристроїв

Villa Paraiso Las Malvinas

9.6
Чудово 30 відгуків
3 км від помешкання
USD 610 USD 549
за ніч
Casa Sunflower
Ціна лише для моб. пристроїв

Casa Sunflower

9.0
Блискуче 9 відгуків
3 км від помешкання
USD 293 USD 264
за ніч

    Зручності

    Інтернет

    • Безкоштовний Wi-Fi в громадських місцях

    Паркінг

    • Парковка

    Послуги на території

    • Охорона

    Харчування

    • Столики для пікніка

    На кухні

    • Загальна кухня

    Для дітей

    • Настільні ігри

    Відпочинок

    • Відкритий басейн
    • Шезлонги
    • Тераса
    • Сад
    • Обладнання для барбекю
    • Кімната відпочинку/ Кінозал

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Опалення
    • Тераса
    • Садові меблі

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Детектори диму
    • Вогнегасники

    Домашні тварини

    • Допускається розміщення з домашніми тваринами

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 09:00 до 18:00
    Реєстрація виїзду: з 08:00 до 11:00
    Номер ліцензіїVUT/MA/94331
    Часті питання
    • Чи є в віллі Finca Tranquila гостьова парковка?
      Так, гостям вілли Finca Tranquila надається приватна парковка.
    • Які правила заїзду та виїзду з вілли Finca Tranquila?
      Гості вілли Finca Tranquila повинні заїхати не пізніше 18:00 і виїхати до 11:00.
    • Чи є на віллі Finca Tranquila кухня?
      Так, на віллі Finca Tranquila є загальна кухня.
    • Чи можу я взяти з собою домашню тварину на віллу?
      Так, у віллі дозволяється розміщення з домашніми тваринами. Хоча рекомендується зателефонувати заздалегідь, щоб отримати підтвердження.

    Розташування

    Map

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Finca Tranquila Малага

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити